Przejdź do treści

KAWA I KOD

Nasze autorskie wydarzenie – podstawy programowania w kawiarniach!

CZYM JEST KAWA I KOD?

Nie chcemy oszukiwać perspektywami natychmiastowej pracy w zawodzie i sprzedawać marzeń w formie kota w worku za kilka tysięcy. Uważamy, że każdy, kto nie miał okazji spróbować w życiu programowania, powinien mieć szansę rozpoczęcia od samego początku. Nawet jedna godzina spędzona z programowaniem to cenne przeżycie dla osób, które nigdy tego nie robiły. W ramach promocji naszej marki oferujemy praktycznie bezkosztowy start, po którym można zdecydować się na pełny kurs.

Słyszałeś o programowaniu, ale nigdy nie miałeś odwagi / okazji / ochoty spróbować? Projekt HardCoder chce dać Ci szansę – startujemy z warsztatami KAWA I KOD.

Zapraszamy na warsztaty z absolutnych podstaw programowania – zaczniesz kodować dosłownie od zera. Opowiemy na czym polega programowanie, czym zajmują się programiści i dlaczego czerpią z tego radość oraz pokażemy co jest potrzebne, żeby napisać pierwsze linijki kodu przy użyciu prostego języka Python. Początek nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności poza obsługą klawiatury i odrobiną języka angielskiego. PROGRAMOWANIE JEST PROSTE – nie każdy może i musi być profesjonalnym programistą, ale każdy może kodować i powinien wiedzieć jak to robić 🙂

Koszt startu? KAWA! Nie zwariowaliśmy – zapraszamy Cię na kawę! Chcemy zaproponować Ci pierwsze kroki w zamian za zakup kawy, herbaty czy innych napojów na barze. Kawiarnia udostępnia nam przestrzeń do pracy, a jedyne co trzeba zrobić to przyjść do nas w sobotni poranek, zabrać ze sobą laptopa, kupić kawę i posłuchać co mówimy.

Warsztaty organizujemy dla absolutnych laików – jeśli znasz już podstawy programowania w dowolnym języku, to TUTAJ BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ. Podstawy wprowadzimy w języku Python, ale będą dość uniwersalne dla każdego języka. Ale polub naszą stronę HardCoder i śledź nasze działania – dla Ciebie też niedługo coś przygotujemy 😉

A jeśli masz więcej niż 18 i mniej niż 128 lat – ZAPRASZAMY!

Czy zrobisz pierwsze kroki w programowaniu? – TAK
Czy będziesz wiedział, jak zacząć i co dalej robić? – TAK
Czy po warsztatach zostaniesz programistą – NIE i nawet nie próbujemy Cię oszukiwać 🙂 Jeśli chcesz nim zostać, czeka Cię jeszcze dużo nauki – ale każdy kiedyś zaczynał od zera.

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach:
– ZAPISAĆ SIĘ NA WYDARZENIE
– ZABRAĆ WŁASNEGO LAPTOPA z dostępem do Internetu (w kawiarni jest sieć WiFi) i możliwością instalowania aplikacji – będziemy korzystać z interpretera języka Python. Jeśli bateria nie wytrzymuje ok. 2h, może również przydać się zasilacz.
– ZAKUPIĆ KAWĘ lub dowolny napój na barze
– PRZYJŚĆ DO NAS wypoczęty z chęcią nauczenia się czegoś nowego
– POLUBIĆ NASZĄ STRONĘ HardCoder i opowiedzieć o nas znajomym 🙂

Kawiarnie zainteresowane współpracą barterową z nami zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@hardcoder.pl